Trumpa Informacija Apie Intelekto Koeficientą

Intelekto koeficientas arba IQ, yra skaičius nusakantis žmogaus protinius gabumus, palyginus su visa likusia populiacija. Originalus intelekto koeficiento apibrėžimas, kuris buvo naudojamas matuojant vaikų protinius sugebėjimus, skamba taip: Intelekto koeficientas tai protinio amžiaus ir fizinio žmogaus amžiaus santykis padaugintas iš 100. Protinis žmogaus amžius yra apskaičiuojamas pagal vidutinius gabumų testo rezultatus atitnkamoje amžiaus kategorijoje.

IQ testo tipai

Yra du intelefto koeficiento testų tipai:
1) Žodiniai - Šie testai nustato žmogaus galimybes rasti platesnę sąvoką iš pateiktų kelių siauresnių sąvokų: "šuo, katė, liūtas = gyvūnas", galimybes identifikuoti sąvoką, kuri neturi ryšio su kitomis pateiktomis sąvokomis: "paukštis, kiškis, beždžionė, automobilis", galimybes surasti skaičių sekos dėsningumus: "11,12,14,14,21", galimybes spręsti žodinius matematinius uždavinius ir panašiai.

2) Ne žodiniai - Tokie testai yra sumodeliuoti nustatyi žmogaus galimybes suformuoti kubus, sudėlioti paveikslėlius pagal tam tikrą chronologinę ar loginę seką, sukonstruoti vienokias ar kitokias formas iš įvairių dalių ir panašiai. Tokie testai dažnai būna skirti ištirti žmogaus abstraktųjį, sudėtinį arba detalųjį mąstymą.

Turėkite omenyje, jog atlikdami IQ testą jūs turite būti kiek įmanoma labiau fiziškai ir protiškai atsiplaidavę bei į patį testą žiūrėti rimtai. Tai padės jums pilnai susikoncentruoti.

www.quickiqtest.net

GREITO IQ TESTO INSTRUKCIJOS:

Šio IQ testo klausimai itin greitai ištirs jūsų protinius gabumus.

  • Šis intelekto koeficiento testas sudarytas iš 15 klausimų su paveikslėliais.
  • Klausimai yra vertinami atsižvelgiant į jų sudėtingumą.
  • Neteisingi atsakymai neatims taškų iš jūsų jau turimo rezultato.
  • Visuomet yra tik vienas teisingas atsakymas.

Per savaitę mus aplanko daugiau nei 25 000 lankytojų iš viso pasaulio.

PRADŽIA